Cannondale-Drapac oznamuje nové partnerství s globálním mediální

09.08.2017 0
Po zprávách, že tým Cannondale-Drapac vyjednává se dvěma potenciálními sponzory Cannondale cyklistické dresy, její mateřská společnost Slipstream Sports oznámila nové partnerství s firmou Verity Company Oath.
 
Přísaha je digitální mediální společnost, která zahrnuje více než 50 značek médií a technologií. Patří mezi ně HuffPost, Yahoo Sports, Engadget a Autoblog a poskytují mu publikum přes miliardu zákazníků.
 
Podle nové smlouvy bude značka Oath vyhlášena v závodních sestavách a vozidlech od 1. ledna 2018. Kromě toho budou obě společnosti spolupracovat na vytváření a distribuci videoobsahu a dalších aktivit pro cyklisty.
 
Generální ředitel společnosti Slipstream Sports, Jonathan Vaughters cyklistický dres, řekl, že dohoda bude významným přínosem pro vystavení týmu.
 
"Profesionální cyklistika je bohatá na příběhy, z čehož je jen zlomek," uvedl v týmu. "Toto partnerství nám umožní otevřít tým z hlediska obsahu, který přesahuje to, co většina světového publika vidí.
 
"Přísaha má platformy, dovednosti a ambice vyprávět příběh o cyklotrasingu mnoha způsoby. Chceme, aby nás lidé viděli lépe, aby se seznámili s jezdci, zaměstnanci a co je zapotřebí pro cykloturistiku. A chceme využít naši pozici profesionálů i v oblasti každodenního cyklisty. Toto partnerství nám dává šanci udělat všechny ty věci. "
 
Začátkem tohoto týdne Vaughters řekl CyclingTips, že tým byl v "nadmíru nadějných rozhovorech" o sponzorství. "Jeden s americkou společností, jednou s evropskou společností. Prsty překonaly, že příští rok bude mít tento tým za sebou velkou finanční podporu. "
 
CyklusTips chápe, že Oath byl jednou z dvou společností, na které se zmiňuje. Druhý je stále v probíhajících rozhovorech. Ty budou pravděpodobně posíleny silným představením Rigoberta Urana v Tour de France. Vyhrál pódium, skončil druhý v druhém a v současné době je třetí celkově. Je silným časovým zkušebníkem a očekává se, že bude mít velkou šanci dokončit na pódiu v Paříži.
 
Tým řekl, že je i nadále přístupný přístupům jiných společností, které se zajímají o sponzorství.
 
Nové partnerství s přísahou poskytne týmu mnohem větší expozici, a tím nabídne výrazně vyšší výhody sponzorům titulů. To zase může pomoci přinést další rozhovory k plnění a pomoci týmu zajistit novou podporu a vyšší rozpočet, na který se zaměřuje.
 
Předseda svazu Zkušenosti se značkami Stacy Lambatos vysvětlil myšlení nového partnerství.
 
"Naším posláním v přísahě je vybudovat značky, které lidé milují. Existuje nevyužitý potenciál k tomu, aby se globální publikum stalo profesionálním cyklistou, "řekla. "Díky různorodému portfoliu můžeme poskytnout jedinečné zážitky z obsahu a zajímavé příběhy.
 
"Máme tvůrce technologií a obsahu, kteří tyto příběhy vyprávějí prostřednictvím nového objektivu, včetně AR, 360 a živého videa. Toto partnerství definuje, co znamená vybudovat značky, které lidé milují. "