Vuelta a Espana: Bitva na Dimension Data se započala pouze se čt

07.09.2017 0
Belgický všestranný vítěz Tour de Yorkshire na jaře a jednoho z nejzkušenějších jezdců šel se stejným virem, který předtím v závodě položil své tři kamarády, Ben King, Nick Dougall a Youcef Reguigui, což způsobilo, že se všichni opustí. Čtvrtý, Merhawi Kudus, se zhroutil a špatně zranil koleno na jevišti do Cuenca.
 
"V závislosti na každé osobě a na tom, jak reagují na virus, má to účinek dříve nebo později Dimension Data cyklo oblečení," řekl ředitel společnosti Dimension Data Sports Alex Sans Vega Cycinnews na začátku fáze. "S Sergem to začalo před pár dny, včera v prvních pár hodinách byl v pořádku, ale dokončil pódium opravdu prázdný.
 
"Sotva spal v poslední večerní večer, sotva mohl jíst něco z večeře nebo snídani, má špatný žaludek, je nemocný a má průjem. Bylo to tak špatné, že dnes ráno vážil tři kilogramy méně."
 
Logicky nezačátek, dva z ostatních čtyř jezdců Dimension Data stále v závodě byli ovlivněni virem Lachlanem Mortonem a Omarem Frailem, ale oba jsou nyní lepší, řekl Sans Vega. "Musíme pokračovat v boji a doufat v lepší časy."
 
V pravém slova smyslu se Omar Fraile dostal do přestávky ve čtvrtek, ale nedokázal se vyrovnat s prudkým útokem vítězů Tomasze Marczynského (Lotto-Soudal) na finálovém stoupání. Bývalý král hor ve Vuelta a España a vítěz etapy v Giro d'Italia se v květnu musel usadit na druhém místě.
 
"Bohužel jsem utrpěl pár křečí při posledním stoupání, když útočník Lotto-Soudal zaútočil, a tak jsem se rozhodl udržet své vlastní tempo na vrcholu," řekl Fraile později v tiskové zprávě.
 
"V závěrečné části jsme se jeli opravdu těžko, ale nebylo možné ho opět chytit, ale jsem šťastná, protože minulý týden jsem byl nemocný a skoro jsem se vrátil domů. bude i nadále bojovat. Pro nás máme ještě více příležitostí. "