lodní

Které země bude dodávat na?

Jsme oba hrdí a zavázala k našemu velkému mezinárodnímu publiku a lodí do všech zemí světa. Ale jsme schopni zajistit rychlé, levné a efektivní mezinárodní dodávky.

Jak rychle bude moje objednávka bude dodáván?

Vzhledem k širokému sortimentu výrobků, které prodáváme, a různé možnosti přizpůsobení, které nabízíme, neexistuje jediná odpověď na tuto otázku, takže se budeme snažit vysvětlit různé scénáře, jak jste samozřejmě vítáme, kontaktujte nás pro přesné dodání citovat na konkrétní produkt.

Čas od času, prvky být vyprodán z různých důvodů, jako je zpoždění v dodávkách od dodavatelů nebo dočasného nedostatku zásob. Za těchto okolností akciové obecně obdržel asi 7-10 pracovních dnů, ve které době to bude okamžitě zasláno. Máte-li existující objednávku, můžete zkontrolovat historii svých objednávek v účtu, která bude uvedena další informace o aktuálním stavu. Chcete-li zadat novou objednávku, neváhejte nás kontaktovat objasnit dodací podmínky.

Mohu změnit svou doručovací adresu?
Až do tohoto okamžiku vaše objednávka byl vybrán k odeslání, jste schopni změnit doručovací adresu.

Můžete aktualizovat dodací adresu po přihlášení do své Můj účet a vidět mé shrnutí objednávky.

V určitém pořadí stránku, když se vznášet se nad kterým detailů uvidíte možnost změnit i vaše fakturační a doručovací adresu. Jednoduše aktualizovat svou adresu a vaše zásilka bude odeslána k dodanému adresu.

Jakmile je objednávka byla vybral pro přepravu, je to příliš pozdě na to, abychom ke změně adresy, a schopnost změnit adresu z vašeho účtu zmizí.
Jak mám vědět, kdy bylo odesláno moje objednávka?
Obdržíte e-mailem oznámení, když je vaše objednávka byl vybrán k odeslání, pak další zprávu, když je objednávka odeslána.

Můžete také zkontrolovat aktuální stav své Můj účet stránka.
Co se stane, když nikdo není, když je můj balík doručen?
Jak se naše příkazy vyžadují podpis, pošťák nebude schopen doručit zásilku, pokud nikdo není doma. V těchto případech bude balíček vzít ke svému místnímu třídírně, kde bude k dispozici pro vyzvednutí.

V teorii, pošťák zanechat pouze krátkou zprávu, která jste vynechal dodávku a informovat vás o tom, jak sbírat návrat. Ale naše zkušenosti, často to nestane a je možné, že můžete tak přijít o dodávku a nejsou hlášeny. Proto byste měli tuto možnost v mysli udržet, pokud je pravděpodobné, že jste vynechal doručení.

Pokud nechcete sbírat balíček z místního třídírně, že bude nakonec se k nám vrátil. Období třídění úřad vede balíček má tendenci kolísat a není v naší kontrolou. Položky vrátili k nám pro nedodání může být odeslán zpět k vám, ale dojde navíc poštovné.

Co se stane, když moje objednávka nedorazí?
V případě, že vaše zásilka nedorazí, dejte nám prosím vědět. V rámci své Můj účet, najdete informace o tom, jak dlouho čekat, než ohlásí chybějící dodávku, stejně jako možnost tak učinit.

Pokud byl skutečně ztratil balíček, budeme potom odeslat Váš předmět nebo vydá plnou náhradu, pokud již nepotřebujete.

Chtěl bych požádat o další informace?

Chcete-li další informace o každém aspektu svého pořádku nebo jiných služeb poskytovaných naší webové stránky, náš tým zákaznických služeb jsou více než rádi, aby vám pomohl. Můžete předložit jízdenku, která bude přezkoumána naším servisem pro zákazníky a odpovědět co nejdříve.